Uygulamalarımızı muhteşem hale getirmemizde bize yardımcı olun. Sitoplazma Beta Programı'na katılarak uygulamalarımızın henüz yayımlanmamış beta sürümlerine erişebilir ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Sitoplazma Hesabınız ile hemen katılın.Sıkça Sorulan Sorular

Nedir?

Sitoplazma Beta Programı, uygulamalarımızı muhteşem hale getirmemizde bize yardımcı olmanın en kolay yoludur. Beta Programı, henüz yayımlanmamış uygulamalarımızın deneme sürümlerine erişmenizi sağlayarak onları incelemenize ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanıza yardımcı olur.

Nasıl Başlarım?

Sitoplazma Beta Programı Aracı beta.sitoplazma.com üzerinden aktif programları görebilirsiniz. Denemek istediğiniz uygulamaya ait aktif beta programını seçtikten sonra ilgili teste nasıl başlayacağınız ile ilgili bilgilendirilirsiniz.

Nasıl Geri Bildirim Gönderebilirim?

Sitoplazma Beta Programı Aracı'nda Test Araçları menüsü altında yer alan Geri Bildirim Aracı sayesinde katıldığınız beta programı için geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Sitoplazma Hesabı olan herkes Beta Programı'na katılabilir. Eğer bir Sitoplazma Hesabınız yoksa oluşturmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Beta Programı içerisinde yer alan her bir programın kontenjan değeri farklı olabilir.